Jak fajnie zaaranżować nieduży balkon? Kilka ciekawych pomysłów, które sprawią, iż będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuć!

Strona główna

Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam raczej za składowisko niechcianych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać wewnątrz. Jeśli chcesz odmienić oblicze swego balkonu i spowodować, że stanie się on wyjątkową ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, na pewno nasz artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie - zapraszamy gorąco!


donice i wazony
Author: Ter Steege Poland
Zadbaj o zieleń
Jeśli chcesz się czuć na swym balkonie naprawdę dobrze, bez wątpienia nie może braknąć tam zieleni. Rekomendujemy raczej parę większych krzewów niż dużo mniejszych kwiatów - rewelacyjnie zwykle prezentują się wysokie https://donice.home.pl/pl/c/Donice-podswietlane/66, dzięki którym na przykład możesz zasłonić widok z dowolnej strony. Wysokie doniczki - więcej szczegółów na kwiaty sprawią, że będziesz mogła odgrodzić się przede wszystkim od ulicy, jednak jeżeli masz balkon sąsiadujący prosto z innym balkonem, wówczas to rozwiązanie również sprawdzi się znakomicie - na pewno o wiele lepiej niż dla przykładu odgradzanie się różnego rodzaju płotkami. Nawet klasyczna doniczka prostokątna będzie wyglądała o wiele lepiej - polecamy.Odpowiednie meble na balkon

Jeżeli chcesz spędzać na swoim balkonie także wolny czas, wtedy bez wątpienia powinnaś pomyśleć także o jakichś fajnych meblach balkonowych. Zazwyczaj nie jest to duży wydatek, zatem bez wątpienia znajdziesz coś fajnego dla siebie. Jeżeli nie lubisz nudy w wystroju, powinnaś postawić raczej na nieco tańsze meble - wtedy będziesz mogła je wymieniać nawet co sezon, dzięki czemu wystrój Twojego balkonu niemal nigdy nie będzie mógł Ci się bardzo znudzić.