Garść słów na temat artykułów dla dzieci

Strona główna

Już za niespełna dwa tygodnie Dzień Dziecka. Z pewnością już dziś rodzice czy dziadkowie szukają upominków dla swoich dzieci oraz wnuków. Wybór artykułów w sklepach jest bardzo duży, tak duży, iż naprawdę można mieć trudności z wyborem. Przedstawiamy najlepsze propozycje.
Uwzględniając akcesoria dla maluchów należy wziąć generalnie pod uwagę ich wiek. Mija się z celem kupno zabawek przystosowanych dla pięciolatków dzieciaczkom w wieku lat 3. Wobec tego co można kupić? Dla dziewczynek najczęściej kupuje się lalki, wózeczki albo domki dla lalek. Każdemu cztero- czy pięcioletniemu chłopcu z pewnością wielką przyjemność może sprawić betoniarka (marzy mi się gormiti). Popularna Betoniarka to samochód, który może być marzeniem bardzo wielu chłopców. Chłopcom w tym wieku niewątpliwie można sprawić przyjemność poprzez kupno figurki Gormitti. Nazwa Gormitti to cykl składający się z czterech różnorodnych figurek. Ulubionym bohaterem większości chłopców będzie Spiderman. Cóż więc sprawi im ogromną radość niż lego Spiderman. Popularne Lego Spiderman to klocki, które możemy zakupić w postaci upominku już dla 4-latka.


akt - ubrania
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Znaczna większość rodziców niemowlaków, a nawet odrobinę już starszych dzieci używa pieluszek jednorazowego użytku. Są one z pewnością znacznie wygodniejsze dla rodziców aniżeli pieluchy wielorazowe. Coraz popularniejsze pieluchy wielorazowe mają mimo wszystko sporo plusów, o których rodzice bardzo często nie wiedzą. Z pewnością jest bardzo rzadkością, aby nasz dzidziuś, któremu ubierzemy taką pieluszkę mógł dostać od niej wysypki uczuleniowej. Będzie to niewątpliwie jedna z wielu zalet tego typu pieluszek. Jeszcze jedna zaleta podkreślana przez wielu rodziców to mniejsze ceny eksploatacyjne. Kupując pieluszki wielorazowe możesz z pewnością oszczędzić wiele pieniędzy. Następna ich zaleta podkreślana generalnie przez rodziców, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego. Wybierając pieluchy wielorazowego użytku ograniczymy ilość produkowanych śmieci. Następna zaleta tych pieluch to niewielkie ryzyko odparzenia skóry - przeniesiony tutaj. Pozbawione jakichkolwiek substancji pochodzenia chemicznego pieluszki wielorazowego użytku są na pewno o wiele bardziej zdrowe dla dzieci aniżeli te przeznaczone do jednorazowego użytku.